لمینت دندان در رشت

لمینت دندان یکى از روشهاى مهم اصلاح طرح لبخند است، در مواردى که مشکلات دندانى بیشتر است معمولا لمینت دندان توصیه مى شود.

لمینت دندان در رشت

لمینت دندان در رشت

دسته‌بندی: خدمات کلینیک تاریخ انتشار: 23 آذر 1396

لمینت دندان یکى از روشهاى مهم اصلاح طرح لبخند است، در مواردى که مشکلات دندانى بیشتر است معمولا لمینت دندان توصیه مى شود. اگر تمایل به انجام لمینت دندان دارید قل از هرگونه اقدامی به متخصص دندانپزشکى زیبایى مراجعه کنید.

لمینت دندان

یکى از مهمترین روشهاى درمانى دندانپزشکى زیبایى بمنظور اصلاح طرح لبخند و ایجاد لبخندى دلنشین روش لمینت دندان است. کلینیک دندانپزشکی دکتر ستار کاظمی در شهر رشت آماده ارائه مشاوره قبل از انجام لمینت دندان به شما عزیزان است.

مراحل انجام لمینت دندان

برای انجام لمینت دندان، مقدار بسیار کمی از مینای دندان باید حذف شود ، که معمولا کمتر از یک میلیمتر است. این ضروری است زیرا این امکان را فراهم میسازد تا در داخل دهان طبیعی جلوه کند و برجسته و بيرون زده نشود. لمینت دندان گزینه ای بسیار مناسب براى اصلاح مواردى مانند شکستگى دندانها ، فاصله بین دندان ها ، بدرنگى دندانها و همچنين اصلاح نامرتبى خفيف دندانها است.

همانطور که گفته شد لامينيت يا لمينيت پوسته نازکی از جنس سرامیک است که مانند لنز روی سطح بیرونی دندان چسبانده می شود ، تا عیوب و تغییر رنگ های دندان را بپوشاند.

کلینیک دندانپزشکی دکتر ستار کاظمی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

همین حالا تماس بگیرید 01332129994

لمینت دندان رشت

کاربرد لمینت دندان

با استفاده از این روش می توان بعضی از نامرتبی ها و بهم ریختگی های دندانی و همچنین رنگ و شکل دندان ها را بدون استفاده از درمانهایی مثل ارتودنسی با هزینه کمتر و در مدت زمان کوتاه تر اصلاح نمود. مهمترین ویژگی لمینت سرامیکی دندان استحکام بسیار زیاد آن در مقایسه با کامپوزیت ونیر است لذا در مواردی که دندان ها تحت استرس بالا هستند و یا داراى مشکلات ظاهری شدید مثل تغییر رنگ زیاد یا شکستگی و پر شدگی متعدد هستند از سیستم لمینت استفاده می شود.

از آنجا كه اين پوسته كاملا به دندان مى چسبد و در واقع با سطح دندان يكى مى شود ، استحكام بسيارى پيدا مى كند و در مقابل فشارهاى جويدنى نمى شكند. در ضمن در مواردى مثل شكستگی هاى دندان از روش لامينيت به عنوان يک روش درمانى مى توان استفاده كرد.

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی‌شود