خدمات کلینیک دندانپزکشی دکتر کاظمی در رشت

در کلینیک دندانپزکشی دکتر ستار کاظمی ایمپلنت دندان، ارتودنسی دندان، لمینیت دندان، جراحی زیبایی دندان، جراحی دهان انجام می‌پذیرد.

زمانی که دندان پوسیده شده و یا به عبارتی بیمار می‌شود، درد دندان و حساسیت‌های آن آغاز می‌شود. برخی از دردهای دندانی غیر قابل تحمل هستند و با عصب کشی دندان، درمان نمی‌شوند. در این صورت، کشیدن دندان آسان‌ترین گزینه است.

بیشتر بخوانید

رشته جراحی دهان, فک و صورت شاخه ای از علم دندانپزشکی است که حیطه فعالیت آن شامل تشخیص و درمان جراحی و غیرجراحی بیماری ها, ضایعات و ناهنجاری ها و نواقص زیبایی و مادرزادی در ناحیه دهان, فک و صورت است.

بیشتر بخوانید

لمینت دندان یکى از روشهاى مهم اصلاح طرح لبخند است، در مواردى که مشکلات دندانى بیشتر است معمولا لمینت دندان توصیه مى شود. اگر تمایل به انجام لمینت دندان دارید قل از هرگونه اقدامی به متخصص دندانپزشکى زیبایى مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید

ارتودنسی دندان روشی برای بهبود عملکرد وضعیت و ظاهر دندان ها می باشد. کلینیک دندانپزکشی دکتر ستار کاظمی بهترین خدمات تخصصی ارتودنسی دندان را به مشتریان خود عرضه می نماید.

بیشتر بخوانید

کلینیک دندانپزشکی دکتر ستار کاظمی بر روی ارائه مراقبت های ایمپلنت دندان نوین برای تمامی سنین و در هر شرایط پزشکی تاکید دارد. مرکز کاشت ایمپلنت دندان دکتر ستار کاظمی در رشت آماده کمک به شما برای نزدیک شدن به یک لبخند جدید است.

بیشتر بخوانید