خدمات مرکز دندانپزکشی رشت

خدمات مرکز دندانپزکشی رشت

در کلینیک دندانپزکشی دکتر کاظمی ، ایمپلنت دندان ، ارتودنسی دندان، جراحی زیبایی دندان ، جراحی دهان انجام می پذیرد.

خدمات کلینیک دندانپزشکی دکتر کاظمی

image

03

1397 خرد

جراحی دهان در رشت

نویسنده : drkazemi | برچسب ها: جراحی دهان جراحی دهان در رشت

رشته جراحی دهان, فک و صورت شاخه ای از علم دندانپزشکی است که حیطه فعالیت آن شامل تشخیص و درمان جراحی و غیرجراحی بیماری ها, ضایعات و ناهنجاری ها و نواقص زیبایی و مادرزادی در ناحیه دهان, فک و صورت است.

توضیحات بیشتر
image

03

1397 خرد

جراحی زیبایی دندان در رشت

نویسنده : drkazemi | برچسب ها: لمینت دندان لمینت دندان در رشت ارتودنسی دندان در رشت ارتودنسی دندان جراحی زیبایی دندان دندانپزشکی زیبایی

جراحی زیبایی دندان یا دندانپزشکی زیبایی حیطه وسیعی از درمان ها و تکنیک ها را شامل می شود، بطوری که در عصر ما این مساله به یک تخصص تبدیل شده است.

توضیحات بیشتر
image

14

1396 آذر

لمینت دندان در رشت

نویسنده : drkazemi | برچسب ها: لمینت دندان در رشت لمینت دندان متخصص دندانپزشکى زیبایى متخصص دندانپزشکى کلینیک دندانپزشکی

لمینت دندان یکى از روشهاى مهم اصلاح طرح لبخند است، در مواردى که مشکلات دندانى بیشتر است معمولا لمینت دندان توصیه مى شود. اگر تمایل به انجام لمینت دندان دارید قل از هرگونه اقدامی به کلینیک دندانپزشکی و متخصص دندانپزشکى زیبایى مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر
image

14

1396 آذر

ارتودنسی دندان در رشت

نویسنده : drkazemi | برچسب ها: ارتودنسی دندان ارتودنسی دندان در رشت متخصص ارتودنسی

ارتودنسی دندان روشی برای بهبود عملکرد وضعیت و ظاهر دندان ها می باشد. کلینیک دندانپزکشی دکتر ستار کاظمی بهترین خدمات تخصصی ارتودنسی دندان را به مشتریان خود عرضه می نماید.

توضیحات بیشتر
image

14

1396 آذر

ایمپلنت دندان در رشت

نویسنده : drkazemi | برچسب ها: ایمپلنت دندان در رشت ایمپلنت دندان

کلینیک دندانپزشکی دکتر ستار کاظمی بر روی ارائه مراقبت های ایمپلنت دندان نوین برای تمامی سنین و در هر شرایط پزشکی تاکید دارد. کلینیک کاشت ایمپلنت دندان دکتر ستار کاظمی در رشت زندگی هزاران بیمار را عوض کرده است. هم اکنون تیم ما آماده کمک به شما برای نزدیک شدن به یک لبخند جدید می باشد و از همین جا شروع می شود.

توضیحات بیشتر