چرا ايمپلنت پیشنهاد میشود ؟

چرا ايمپلنت پیشنهاد میشود ؟

افرادي که به هر علتي دندان ازدست داده باشند کانديد ايمپلنت هستند. ايمپلنت جهت جايگزيني دندان تا بازسازي همه دندانها را در بر مي گيرد. در مورد از دست دادن يک يا چند دندان ديگر نيازي به تراش دندانهاي

چرا ايمپلنت پیشنهاد میشود ؟

دسته بندی : سوالات متداول دندانپزشکی نویسنده : drkazemi تاریخ انتشار : 12:49 , 28 مهر 1395

افرادی که به هر علتی دندان ازدست داده باشند کانديد ايمپلنت هستند. ايمپلنت جهت جايگزينی دندان تا بازسازی همه دندانها را در بر مي گيرد. در مورد از دست دادن يک يا چند دندان ديگر نيازی به تراش دندانهای مجاور بعنوان پايه پروتز نيست. ايمپلنت داخل استخوان قرار می گيرد و روکش روی همان ايمپلنت بدون اتکاء به دندانهای مجاور قرار داده می شود.

در مورد بيمارانی که دندانهای زياد يا همه دندانها را از دست داده باشند با قرار دادن چند ايمپلنت در فک آنها و استفاده از آنها بعنوان پايه می توان پروتز متکی بر ايمپلنت جهت جايگزينی دندانهای از دست رفته قرار داد.
در مورد بيماران کاملأ بی دندان می توان با قرار دادن حداقل دو ايمپلنت در هر فک پروتزی متحرک ولی محکم و بدون لغزش و لقي در اختيار بيمار قرار داد. حتی در مورد بيماران بی دندان که در حال استفاده از پروتز متحرک هستند می توان با قرار دادن دو پايه ايمپلنت در فک آنها همان پروتز را با کمترين هزينه کاملأ محکم و باثبات کرد.

دیدگاها 1

  1. arabzadeh 7 خرداد 1398 07:56
   plus +1 minus
   سلام
   یک ایمپلنت کلا چند روز طول میکشد
   قیمتش چقدر هست
   با سپاس
   سیروس

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود